جلد ایران سیاست ایرانی آمریکا ایرانی

جلد: ایران سیاست ایرانی آمریکا ایرانی واشنگتن آمریکایی دولت ترامپ دونالد ترامپ ایالات متحده امارات متحده عربی

گت بلاگز اخبار حوادث برخورد شدید شاسی‌بلند شرکت هواپیمایی با دو نفر در فرودگاه امام

حداکثر سرعت وسایل نقلیه در آپرون (محیط فرودگاهی) 30 کیلومتر بر ساعت است و مشخص نیست ماشین مارشالر شرکت هواپیمایی کشوری آیا با سرعت 70 کیلومتر در حال تردد بوده و

برخورد شدید شاسی‌بلند شرکت هواپیمایی با دو نفر در فرودگاه امام

برخورد شدید شاسی بلند شرکت هواپیمایی با دو نفر در فرودگاه امام

عبارات مهم : ایران

حداکثر سرعت وسایل نقلیه در آپرون (محیط فرودگاهی) 30 کیلومتر بر ساعت است و مشخص نیست ماشین مارشالر شرکت هواپیمایی کشوری آیا با سرعت 70 کیلومتر در حال تردد بوده و فاجعه آفرین شده است هست.

صبح امروز یک دستگاه ماشین مارشالر شرکت هواپیمایی کشوری در فرودگاه امام خمینی (ره) با کارکنان شرکت ارس تک برخورد کرد. این افراد هم اکنون در بیمارستان ۷ تیر تحت مواظبت قرار دارند.

به گزارش تسنیم، صبحگاه امروز یک دستگاه ماشین مارشالر (ایمنی زمینی فرودگاه) با دو نفر از کارکنان شرکت ارس تک برخورد کرد. این افراد از نیروهای شاغل در هدست من و پوش بک بوداه اند که به علت سرعت بیش از حد مجاز (70 کیلومتر در ساعت) دچار جراحت های شدیدی شده است اند و گفته می شود در بیمارستان 7 تیر تحت مواظبت قرار دارند. یکی از مصدومان جزو بازنشسته های کشور عزیزمان ایران ایر بوده که از طریق شرکت ارس تک مجددا دعوت به کار شده است است.

برخورد شدید شاسی‌بلند شرکت هواپیمایی با دو نفر در فرودگاه امام

حداکثر سرعت وسایل نقلیه در آپرون (محیط فرودگاهی) 30 کیلومتر بر ساعت است و مشخص نیست ماشین مارشالر شرکت هواپیمایی کشوری آیا با سرعت 70 کیلومتر در حال تردد بوده و فاجعه آفرین شده است است.

کارکنان شرکت ارس تک یکی از شرکت های طرف قرارداد کشور عزیزمان ایران ایر ماه های متمادی است که به علت عدم پرداخت به موقع حقوق و مزایا با پرسشها بسیاری مواجه شده است اند. اوضاع نامناسب این افراد باعث شده است تا آنها دو بار به مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نامه بنویسند. پیگیری های تسنیم حاکی از آن است که کشور عزیزمان ایران ایر مطالبات شرکت ارس تک را پرداخت کرده ولی این شرکت به تعهدات خود قبال کارکنانش پیابند نبوده است.

حداکثر سرعت وسایل نقلیه در آپرون (محیط فرودگاهی) 30 کیلومتر بر ساعت است و مشخص نیست ماشین مارشالر شرکت هواپیمایی کشوری آیا با سرعت 70 کیلومتر در حال تردد بوده و

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | برخورد | فرودگاه | فرودگاه | شرکت هواپیمایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz